B150XG01 V2

| panel model | B150XG01 V2 |
|---|---|
| Zespół Marka | AU Optronics |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B150XG01 V2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 304.1×228.1 mm |
| Zarys | 317.3×242×6 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 24/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AU Optronics B150XG01 V2.
AU Optronics B150XG01 V2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AU Optronics B150XG01 V2 pdf lub szczegółowej specyfikacji AU Optronics B150XG01 V2 lub innych wyświetlaczy LCD AU Optronics, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AU Optronics Dystrybutor B150XG01 V2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AU Optronics B150XG01 V2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AU Optronics B150XG01 V2 pdf lub szczegółowej specyfikacji AU Optronics B150XG01 V2 lub innych wyświetlaczy LCD AU Optronics, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AU Optronics Dystrybutor B150XG01 V2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B150XG01 V2"
- AU Optronics B150XG01 V2
- Arkusz danych B150XG01 V2
- Obraz B150XG01 V2
- Cena B150XG01 V2
- Dystrybutor B150XG01 V2
